Próba zebrania najważniejszych informacji przed wyjazdem do chin plan wycieczki, atrakcje turystyczne, wiza, przygotowanie sprzętu itd. a później konfrontacja założeń z rzeczywistością :
Kategorie: Wszystkie | 1.Przygotowanie. | 2.Na miejscu. | 3.Relacja.
RSS
czwartek, 08 października 2009

... czy aby napewno?? myślę, że tak. Myślę ponieważ dopiero wybieram się tam i za cholere niemam informacji innych jak te znalezione w przewodnikach lub sieci, w te mówią wyraźnie, że obcokrajowiec w chinach bez zanjomości języka nie ma lekko, ba niektórzy piszą nawet, że pierwsza wycieczka do chin powinna się odbyć w zorganizowanej grupie, z przewodnikiem, zaplanowanym przez znawców tematu dokładnym planem wycieczki, wykupionymi wczesniej biletami, hotelami itd.

Ja trochę łamię tą zasade i pcham się na żywioł, na harpagana jak to mówią niektórzy ;) no nic zobaczymy.

Jako, że nie jade na szczęscie sam, to ten blog ma być swego rodzaju miejscem konwersacji na temat przygotowań wszelakich od załatwienia biletów, poprzez wizy, plan wyprawy... A po powrocie ma być miejscem relacji z wyjazdu. Wiadomo milion fot, tysiące przemyśleń, głowa pełna wrażeń. O ile uda sie to przeżyć oczywiscie ;)

No to tak ogólnie wiadomo co będzie teoretycznie tutaj (w sensie na blogu), a w praktyce sie okaże co i jak.Mam nadzieję, że komuś się przydadzą informacje jakie sie tutaj znajdą i albo przekona go do wyjazdu samodzielnego lub wręcz przeciwnie spowoduje chęć wyjazdu z grupą zorganizowaną na jakąś ładna wycieczkę objazdową za kilka ładnych tysiaków...

Chiny... te niesamowite krajobazy zapierające dech w piesiach...

怀群穿岩- fota z netu i niech ktoś mi powie co znaczą te znaczki!! ;)

 

17:44, realcherzo
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5
 

blogi TopLista - Wyprawy i Podróże [Turystyka Aktywna] Ranking Stron Turystycznych turystyka