Próba zebrania najważniejszych informacji przed wyjazdem do chin plan wycieczki, atrakcje turystyczne, wiza, przygotowanie sprzętu itd. a później konfrontacja założeń z rzeczywistością :
Kategorie: Wszystkie | 1.Przygotowanie. | 2.Na miejscu. | 3.Relacja.
RSS
czwartek, 10 grudnia 2009
No więc własnie, przed wyjazdem tak naprawde nie ma się pojęcia co tak naprawde jest fajnego w chinach... Wszystkie przewodniki powiedzą, że podstawą są Pekin, Wielki Mur Chiński, Szanghaj, Hongkong i oczywiscie Terakowota Armia w Xian'ie... ale...
poniedziałek, 07 grudnia 2009
Strasznie mozolnie mi idą te wpisy... no ale po wakacjach zawsze następuje powrót do rzeczywistości i nie jest to łatwe, oj nie :) Na początku myślałem, żeby wrzucać miejsca po kolei jak je odwiedzaliśmy, ale stwierdziłem, że jest to niepotrzebna komplikacja, bo prawdopodobnie i tak nikt nie będzie robił takiej samej trasy, tylko raczej jak już coś będzą was interesować poszczególne miejsca, a po drugie ja będę sobie pisał o tym na co mi akurat przyjdzie ochota... tak jak teraz nie mam natchnienia na pisanie o Armii Terakotowej, za to chętnie napiszę o przemiłych miśkach z Chin rodem.

blogi TopLista - Wyprawy i Podróże [Turystyka Aktywna] Ranking Stron Turystycznych turystyka